Dafina Zeqiri tregon dhuratën që i bëri Dj Geek

Dafina Zeqiri tregon dhuratën që i bëri Dj Geek

18:12, 16/01/2022

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura të skenës shqiptare.

Ajo përherë merr vëmendje me postimet në rrjetet sociale të cilat kthehen menjëherë në lajm, shkruan lajmi.net.

Edhe me postimin e fundit ka ndodhur ngjashëm, ku pas mbishkrimit që i vuri fotos s’kishte si të mos merrte vëmendje.

Teksa tregon dhuratën që i bëri dj Geek kryesisht një çantë elegante ajo shkroi: Nuk jam e llastuar, burrim im thjesht më do.
Image

Derisa ditë më parë Dafina kishte postuar disa fotografi ku shfaqeshin në momente intime në veturë bashkë me partnerin.

“Një dashuri si e jona”, kishte shkruar sipër imazheve.

Theksojmë se përveç partnerë në jetën sentimentale Dafian dhe dj Geek janë edhe partnerë në profesion.

Ndryshe projekti i fundit është bashkëpunimi me reperin Majk me titull “Më fal”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco