Reperi seks me të dashurën në stadium në mes të njerëzve? Shikoni pamjet virale që po bëjnë namin

Reperi seks me të dashurën në stadium në mes të njerëzve? Shikoni pamjet virale që po bëjnë namin

11:29, 14/01/2022

Reperi Kodak Black dhe e dashura e tij, Essence, kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë një ndeshje hokej në Florida.

Një video e tyre, ku dyshohet se po kryenin marrëdhënie seksuale në tribunë është bërë virale në mediat sociale. Megjithatë, edhe pse njerëzit ishin të bindur se çifti po bënin seks, reperi i ka hedhur poshtë këto pretendime duke thënë se thjesht po kërcenin.

Ai postoi një video nga një kënd tjetër më i afërt ku pamjet tregojnë se çifti ishin të veshur dhe thjesht po bënin disa lëvizje provokuese, por jo seks.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco