Kaq para duhet të paguani për një takim me Dua Lipën

Kaq para duhet të paguani për një takim me Dua Lipën

10:56, 14/01/2022

“The Sun” përmes një shkrimi ka zbuluar pagesat që kërkojnë disa nga të famshmit, për një takim apo fotografi me ta gjatë turneve të tyre.

Sipas gazetës britanike Dua Lipa është më kërkuesja.

Biletat për ta vizituar këngëtaren kosovare nuk janë të lira. Fansat për Dua Lipën paguajnë deri në 2 mijë e 200 euro për një “festë shtëpie” para shfaqjes së mbajtur në vendin e koncertit.

Paketa përfshin një mësim kërcimi nga një koreograf profesionist, akses në një skuadër glam dhe një foto në grup me vetë yllin 26-vjeçar .

Klientët që paguajnë madje kanë mundësinë të bëjnë një vallëzim me këngëtarin, por vetëm nëse hyjnë  dhe fitojnë  në një konkurs paraprakisht.

Më pak se këngëtarja kosovare kërkojnë Wayne Rooney, këngëtari, Justin Bieber, aktori Arnold Schwarzenegger dhe këngëtarja Alicia Keys.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco