Pamje pa koment! Arjola dhe Beniada puthen në buzë në 'BBV'

Pamje pa koment! Arjola dhe Beniada puthen në buzë në 'BBV'

22:28, 06/12/2021

Këtë periudhë, që nga data 5 tetor kemi parë situata nga më të ndryshmet në shtëpinë e Big Brother VIP.

Një situatë si duket hiç e sikletshme ka ndodhur së fundmi mes Arjolës dhe Beniadës.

Derisa po qëndronin në oborr, dyshja kanë shkëmbyer një puthje mjaft të gjatë me njëra-tjetrën.

Arjola një javë më parë është përfshirë në një debat me Antonelën, ku kjo e fundit ka hedhur dyshime se mes saj dhe Atdheut të Perputhen ka pasur diçka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco