Bora shfaqet në krahët e dikujt tjetër

Bora shfaqet në krahët e dikujt tjetër

19:45, 06/12/2021

Bora Zemani këtë periudhë ka qenë shumë e komentuar në lidhje me Donaldin.

E, së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku shihe duke u përqafuar me një person tjetër, shkruan Syri Kosova.

Ky person është shoqja e saj Semi, e cila ka qenë po ashtu pjesë e Big Brother VIP.

Semi dhe Bora janë shoqe qe 15 vjet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco