Duke e përqafuar, për kë po thotë Dafina ‘E du’

Duke e përqafuar, për kë po thotë Dafina ‘E du’

18:32, 06/12/2021

Këngëtarja Dafina Dauti këtë vit ka qenë shumë aktive me projekte muzikore.

E, së fundmi, ajo ka lansuar një tjetër këngë të re, kësaj radhe, në bashkëpunim me Durim Malaj, shkruan Syri Kosova.

Kënga titullohet ‘E du’ që është prodhim i Granit Gashit në tekst dhe në muzikë, bashkë me Darddy.

Kënga është pjesë e xhirimeve të fundvitit dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm që dyshja e kishin me projektin ‘A m’don’ të lansuar vitin e kaluar, që kaloi shifrën e 10 milionë klikimeve në Youtube.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco