DJ PM dhe Dagz të gatshëm të heqin dorë nga çmimi prej 100 mijë eurosh për pasaportë shqiptare

DJ PM dhe Dagz të gatshëm të heqin dorë nga çmimi prej 100 mijë eurosh për pasaportë shqiptare

10:37, 04/12/2021

Që me hyrjen e tyre në shtëpinë e Big Brother VIP, dyshja PM dhe Dagz kanë sjell një atmosferë ndryshe brenda shtëpisë.

DJ-të nga Prishtina të cilët luajnë në këtë garë si një konkurrent i vetëm, kanë zbuluar së fundmi se do të hiqnin dorë nga çmimi i madh në këmbim të një gjëje tjetër shumë të çmueshme për ta.

Në një bisedë e sipër me banorët gjatë darkës, DJ PM dhe Dagz treguan se do të hiqnin dorë nga fitorja për një pasaportë shqiptare.

Çmimi i madh i përcaktuar për fituesin e edicionit të sivjetmë të Big Brother VIP është plot 100 mijë euro.

E gjithë situata ndodhi ndërsa Einxhel e ngacmonte Dagzin se a do të bënte të njëjtën gjë siç kishte deklaruar PM, që do të hiqte dorë nga çmimi për pasaportën.

Përndryshe, nga Big Brother VIP këtë të premte do të dalë më i votuar nga banorët në nominim, të cilët këtë javë janë gjithsej pesë: Antonela, Beniada, Meridiani, Monika dhe Valoni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco