Ky është reagimi i Fifit pasi Big Mama u fut në “Big Brother Vip”

Ky është reagimi i Fifit pasi Big Mama u fut në “Big Brother Vip”

09:44, 04/12/2021
 
 
 

Banorja më e re e shtëpisë së “Big Brother Vip” është Big Mama.

 
 

Me të hyrë në shtëpi, këngëtarja ngjalli reagime të ndryshme tek shumë fytyra publike, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, Fifi postoi një foto të Big Mamës ku i’a shprehi dashurinë dhe i dha një mesazh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco