'Je nivel i ulët'/ Nuk kanë fund ofendimet mes Antonelës dhe Arjolës

'Je nivel i ulët'/ Nuk kanë fund ofendimet mes Antonelës dhe Arjolës

21:22, 03/12/2021

Që me futjen e Antonelës BB Vip duket se ajo nuk do kishte një afrimitet me Arjola Demirin.

Mirëpo, duket se raporti i dyshes nuk ka në mend të ndryshojë.

Edhe natën e sotme, nata e Prime filloi me zënkat e dyshes.

Madje, jo vetëm kaq, por Arjola dhe Antonela e kanë ulur nivelin e debatit deri në ofendime të drejpërdrejta.

‘Ti tregon nivelin e ulët të edukatës tënde’, u shpreh Arjola ndër të tjera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco