Little Mix marrin vendimin e papritur pas 10 vitesh bashkë

Little Mix marrin vendimin e papritur pas 10 vitesh bashkë

18:54, 03/12/2021

Grupi i vajzave Little Mix – i përbërë nga Jade Thirlwall, 28, Perrie Edwards, 28 vjeç dhe Leigh-Anne Pinnock, 30 – kanë njoftuar se grupi po bën një pushim pas ‘dhjetë viteve të mahnitshme’.

Sot përmes një postimi në Twitter, Little Mix zbuloi lajmin në një seri postimesh të sinqerta, duke shpjeguar: “Ne mendojmë se është koha e duhur për të marrë një pushim në mënyrë që të mund të rimbushim dhe të punojmë në disa projekte të tjera”.

Lajmi vjen pas disa javësh thashetheme rreth ndarjes së grupit.

Ata shkruan në mënyrë të plotë: ‘Duam t’ju njoftojmë të gjithëve se pas turneut Confetti në prill/maj të vitit të ardhshëm do të bëjmë një pushim nga Little Mix.

“Kanë qenë 10 vite të mrekullueshme, një aventurë e mrekullueshme pa ndalesë, dhe ne mendojmë se është koha e duhur për të marrë një pushim në mënyrë që të mund të rimbushim dhe të punojmë në disa projekte të tjera.

“Nuk mund t’ju falënderojmë sa duhet për dashurinë dhe mbështetjen tuaj të pafund që nga fillimi. Ju duam shumë të gjithëve.’

Little Mix vazhdoi: ‘Ne nuk po ndahemi – Little Mix janë këtu për të qëndruar. Kemi plane për më shumë muzikë, turne dhe performanca në të ardhmen. Ne kemi krijuar kaq shumë kujtime të pabesueshme me ju të gjithë dhe mezi presim të bëjmë shumë të tjera.

“Ne jemi motra dhe do të kemi gjithmonë njëra-tjetrën dhe ju, fansat, në jetën tonë. Little Mix është përgjithmonë, shihemi në turne! Jade, Leigh-Anne dhe Perrie.’

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco