Bora Zemani gati për një përballje me Donaldin sonte në Big Brother Vip?

Bora Zemani gati për një përballje me Donaldin sonte në Big Brother Vip?

17:14, 03/12/2021

Prej kohësh rrjeti po gumëzhin mbi trekëndëshin më të faMshëm të momentit Bora-Donald-Beatrix.

Dyshja kanë shkëmbyer dje edhe puthjen e parë.

Por me sa duket, në natën e sotmë në Prime, lidhja dhe raporti i dyshes do të jetë kryefjala.

Bora Zemani do të përballet me Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj.

Ditët e fundit, emri i saj është përmendur në media për shkak të raportit që ka krijuar ish partneri i saj, Donald Veshaj me Beatrix Ramosaj në Big Brother VIP.

Ndërsa rrjeti zien për ta, Bora ka preferuar të mos komentojë asgjë deri më tani.

Ndërkohe kujtojme se rrjeti gjatë këtyre ditëvë ka 'kryqëzuar' Donaldin, duke e gjykuar ashpër për sjelljen e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco