Britney Spears mund të njoftojë për shtatzëninë në një të ardhme të afërt

Britney Spears mund të njoftojë për shtatzëninë në një të ardhme të afërt

23:55, 01/12/2021

Britney Spears ka ndezur thashethemet për një shtatzëni të mundshme teksa diskutoi haptazi dëshirën e saj për t’u bërë sërish nënë.

Jennifer Otter Bickerdike, autorja e Being Britney, tha në një intervistë se këngëtarja dëshiron të përfitojë sa më shumë nga jeta e saj ‘normale’ dhe të fillojë ta zgjerojë familjen me të dashurin, Sam Asghari.

Këngëtarja e “Toxic” mund të bëjë një njoftim për shtatzëninë në muajt e ardhshëm, sipas Jennifer, e cila është gjithashtu një profesoreshë e muzikës në Institutin BIMM.

 

Britney Spears (Foto: Getty Images)

“Nuk do të habitesha nëse ajo tashmë është shtatzënë. Unë mendoj se ne duhet të kërkojmë një njoftim për tre ose gjashtë muajt e ardhshëm. Shpresojmë një vajzë. Ajo do të jetë e dëshpëruar të ketë një vajzë”, tha Otter për OK!.

Ajo gjatë kësaj kohe është liruar nga kujdestaria e të atit, pas 13 vitesh, i cili kishte kontroll mbi financat dhe karrierën e artistes.

Britney ka lënë të kuptohet gjithashtu në rrjetet sociale në një seri postimesh të fshehta se dëshiron të bëhet nënë.

Biondja ka dy djem – Sean Preston, 16 vjeç dhe Jayden James, 15 vjeç – nga lidhja e saj e mëparshme me Kevin Federline

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco