Vazhdojnë puthjet e ledhatimet mes Donaldit dhe Beatrix në 'BBV'

Vazhdojnë puthjet e ledhatimet mes Donaldit dhe Beatrix në 'BBV'

19:50, 01/12/2021

Donaldi dhe Beatrix mbrëmë deklaruan se po pëlqehen mes vete.

E sot si duket të dy janë shliruar edhe më shumë pasi kanë vazhduar me puthje dhe përqafime mes vete.

Ishte Donaldi ai që e puthte tek qafa Beatrixin.

Dy banorët janë afruar edhe më shumë me njëri tjetrin pas daljes së Semit nga shtëpia e ‘Big Brother Albania VIP’.

 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco