Dhurata e Bledit për Efin bëhet shkak diskutimi në studio, çka i dhuroi ai?

Dhurata e Bledit për Efin bëhet shkak diskutimi në studio, çka i dhuroi ai?

13:39, 30/11/2021

Bledi dhe Efi dje kanë pasur takimin e tyre.

E, sipas deklarimeve në studio, ky është ndër takimet më të bukura të realizuara ndonjëherë, krejt kjo, për shkak të Bledit, shkruan Syri Kosova..

Madje, djali nga Struga mori edhe komplimente nga Bora, për faktin se gjitha vajzat ndjehen mirë nën shoqërinë e tij dhe i trajton ato si princesha.

Por, ka qenë një dhuratë që Bledi ia bëri Efit, e që krijoi zhurmë në studio.

Fjala është për një orë dore, për të cilën Bruno duke xhelozuar, mundohej të nxirrte diskutim, në lidhje me këtë gjest.

Sidoqoftë, në fund Efi ua mbylli gojën të gjithëve, duke thënë se e vlerëson faktin se Bledi i dhuroi asaj orë, pasi, ka vlerësuar kohën me të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco