Flori Mumajesi ‘bashkon forcat’ me këngëtaren e njohur

Flori Mumajesi ‘bashkon forcat’ me këngëtaren e njohur

09:58, 30/11/2021

U bë një kohë e gjatë që artisti shqiptar, Flori Mumajesi nuk është paraqitur te publiku shqiptar me një projekt të ri muzikor.

Mirëpo pak më parë na zbuloi se e ka një surprizë.

 

Ai tregoi se ka bashkuar forcat me një nga këngëtaret shqiptare dhe nëse mendoni se është Fifi, gaboheni!

Bëhet fjalë për Anxhelina Hadergjonaj, e cila po e ushtron karrierën e saj muzikore në Amerikë dhe po pëlqehet nga publiku.

 

Dyshja nuk kanë dhënë shumë detaje për projektin, vetëm na kanē lënë të shijojmë “promon” e klipit, ku mund ta shihni më poshtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco