Del për herë të parë fotoja, kush është i dashuri i Beniadës

Del për herë të parë fotoja, kush është i dashuri i Beniadës

09:19, 30/11/2021

Është ndoshta një nga modelet më seksi që mund të keni parë, e natyrisht një vajzë tepër joshëse.

Këto cilësi, Beniada Nishani i ka shfrytëzuar më së miri në Itali, ku është jo vetëm një modele e suksesshme, por edhe një personazh televiziv.

 

Beniada është bërë e njohur në programin investigativ “Le Iene” të “Mediaset”, apo edhe me fotot n*do e topless të publikuara në rrjetet sociale, tashmë prezanton edhe të dashurin.

Ai quhet Gianluigi Tumoletti dhe me Beniadën duket se ndan jo vetëm ndjenjat, por edhe pasionin për artet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco