Ai u la me Beatrixin, mos Bora sapo i tha TUNG TUNG Donaldit?

Ai u la me Beatrixin, mos Bora sapo i tha TUNG TUNG Donaldit?

09:19, 30/11/2021

Pas daljes së Semit nga shtëpia e famshme është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.

Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

Ndërkohë Semi e ftuar në “Fan Club” u shpreh se mes tyre ska asgjë dhe ishte e sigurt për këtë. Por si e ka pritur Bora Zemani këtë marrëdhënie mes Trixës dhe Donaldit?

Të gjithë kanë vënë re një detaj që në rrjet u mor se Bora “foli” me këtë veprim. Moderatorja në puntatën e kësaj të hëne ka vendosur mos vendosë varësen që i dhuroi Donaldi pak javë më parë, ndryshe nga çfarë bëri të shtunën në “Përputhen Prime”.

Po ju si mendoni: Ja bëri “bye bye” Donaldit me këtë veprim?!/afterparty.al/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco