‘Çfarë ndjen për Donaldin?’, përgjigjja e Beatrixit i tha të gjitha

‘Çfarë ndjen për Donaldin?’, përgjigjja e Beatrixit i tha të gjitha

07:42, 30/11/2021

Afrimiteti i Donaldit me Beatrixin është vënë re dhe nga banorët e shtëpisë së “Big Brother”.

Vetëm së fundmi, Sara e ka pyetur këngëtaren se çfarë ndjen për Donaldin.

Beatrix ka refuzuar të përgjigjet duke thënë “Nuk kam dëshirë t’i jap një vulë”, mirëpo sipas Einxhelit dhe Antonelës “gjithçka është shumë e qartë”.

Më tej Einxhel ka vazhduar duke i thënë Beatrixit se pëlqimi mes saj dhe Donaldit ka qenë i paevitueshëm.

Sipas saj, lidhja mes aktorit dhe Bora Zemanit është thyer dhe nuk ngjitet më.

"Askush nga ne nuk ka joshur askënd, unë as nuk e kam joshur Arbërin, ai më ka pëlqyer vetë edhe Sarah me PM dhe anasjelltas. Kështu që prandaj kjo gjëja (Triksa dhe Donaldi) na duket shumë okej të gjithëve se askush nga ne nuk e sheh si diçka të qëllimshme, por të natyrshme. Janë ndarë për shumë arsye, ca gjëra kur thyhen nuk ngjiten dot më. (flet për Borën). E nëse dikush ndjen diçka të re që është kuptuar që para shumë javësh, nuk ka asgjë për t'u mërzitur apo për t'u shqetësuar se pa qenë ti këtu brenda ai ka thënë s’mund të them që jam me të. (Borën). Kushdo që të ishte qoftë Semi apo personi tjetër do ishte e pa evitueshme, sepse pëlqimi dhe në cep të botës të jesh nuk kontrollohet, asgjë nuk e ndalon, thjesht çështje kohe", është shprehur Einxhel. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco