10 milionë për Dafinën e Durimin

10 milionë për Dafinën e Durimin

14:51, 29/11/2021

Akoma pa i bërë një vit nga lansimi, kënga e Dafina Dautit dhe Durim Malajt, ka arritur një sukses të madh.

Ky projekt i përbashkët, ka kapur shifrën e 10 milionë klikimeve në Youtube, shkruan Syri Kosova.

Kënga u dëgjua kudo, duke shënuar kështu një arritje të re për dyshen.

Me gjasë, ata do e sjellin edhe ndonjë bashkëpunim të ri, pasi kanë kaq shumë suksese bashkë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco