E vaksinuar me të dyja dozat, aktorja e njohur zbulon se është infektuar me Covid-19 

E vaksinuar me të dyja dozat, aktorja e njohur zbulon se është infektuar me Covid-19 

10:57, 29/11/2021

Aktorja e njohur Keira Knightley ka treguar se ajo dhe familja e saj janë infektuar me koronavirus. 

Aktorja 36-vjeçare është duke u izoluar në shtëpinë e saj në veri të Londrës, ku po lufton me virusin së bashku me vajzat Edie, gjashtë vjeç dhe Delilah, dy, të cilat gjithashtu kanë rezultuar pozitive. 

 

Ndërkohë që gjithë familja lufton me virusin, bashkëshorti i aktores, James Righton, nuk ka pasur simptoma. 

Keira gjithashtu bëri të ditur se vajzat e saj po ndiheshin më mirë se ajo, edhe pse ajo i kishte marrë të dyja dozat e vaksinës. 

 

Aktorja po rikthehet për të punuar në film me produksionin e ri të Silent Night, projekti i saj i parë madhor që nga tetori 2020, kur u largua nga seria e Apple TV Plus The Essex Serpent. 

Silent Night është një dramë-horror me temën e Krishtlindjeve.  

 

Drama ka në fokus Nell dhe Simon të Keiras, të luajtur nga Matthew Goode, të cilët po përgatiten për një darkë të përsosur Krishtlindjesh në shtëpinë e tyre në fshat.  

Filmi fillimisht duket si një komedi e errët, por shpejt bëhet e qartë se mbijetesa e pushimeve mund të mos jetë aq e thjeshtë. Silent Night do të publikohet më 3 dhjetor. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco