Ç’do thotë Bora? Donaldi dhe Beatrixin përfundojnë në dush bashkë, dalin pamjet

Ç’do thotë Bora? Donaldi dhe Beatrixin përfundojnë në dush bashkë, dalin pamjet

09:58, 29/11/2021

Donadi dhe Beatrixi kanë mohuar të kenë një pëlqim për njëri-tjetrin, por kjo derisa Semi ishte brenda “Big Brother”.

Që natën e parë që shoqja e ngushtë e Bora Zemanit la shtëpinë u duke se Donaldi dhe Beatrix u hodhën në krahët e njëri-tjetrit.

 

Flirtimet duken qartë edhe nga ekrani.

E madje mbrëmjën e djeshme Beatrixi dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë dush bashkë, ku nuk kanë munguar as aty prekjet e flirtimet.

 

Ndërkohë Semi e ftuar ditën e djehsme në “Big Brother Fun Club” u shpreh se mes tyre ska asgjë dhe ishte e sigurt për këtë.

Po Bora? Ç’do thotë Bora?

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco