Qe qysh i humbi Njomëza e 'Couple RN' 20 kile për tre muaj

Qe qysh i humbi Njomëza e 'Couple RN' 20 kile për tre muaj

15:24, 28/11/2021

Ajo u bë shumë virale gjatë kohës së pandemisë.

Me videot që i hodhi në Youtube bashkë me të dashurin e saj, Njomza, një vajzë kosovare, mori shumë vëmendje nga audienca, shkruan Syri Kosova.

Njomëza po ashtu vëmendje mori edhe për peshën e saj.

Por, ajo së fundmi është dobëusar, duke hequr afro 20 kilogramë, për tre muaj.

Është trajneri i saj, Benet Tolaj, ai që e dobësoi Njomëzen me planet e tij ushqimore e ushtrimore dhe ndryshimin e saj e tregoi në Instagram.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco