Nuk kanë fund surprizat në ‘Big Brother VIP’, ndodh ajo që nuk pritej mes Donaldit dhe Beatrix

Nuk kanë fund surprizat në ‘Big Brother VIP’, ndodh ajo që nuk pritej mes Donaldit dhe Beatrix

14:30, 28/11/2021

Raporti i Donaldit me Beatrixin ka filluar të komentohet shumë në rrjet. 

Veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.

 

Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar e duke u prekur në shenjë flirtimi.

Vetëm së fundmi Donaldi e ka kapur Beatrixin nga duart, ndërsa kjo e fundit e ka bërë me majonez te krahu.

 

Kujtojmë se afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco