Edona Llalloshit i hakohet faqja në Facebook

Edona Llalloshit i hakohet faqja në Facebook

19:27, 27/11/2021

Disa persona kanë hakuar faqen e këngëtares, Edona Llalloshi.

Fjala është për faqen e saj në Facebook, duke ka fshirë gjitha postimet, përfshirë edhe fotografitë, shkruan Syri Kosova.

Faqja ka mbi 227 mijë ndjekës dhe në të Edona ishte mjaft aktive.

Në fakt, nuk është hera e parë që këngëtarët janë pre e sulmeve kibernetike.

Urojmë që faqja t'i kthehet këngëtares përsëri.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco