Çfarë lloj seksi të pëlqen? Ja si iu përgjigj Valoni, Antonelës

Çfarë lloj seksi të pëlqen? Ja si iu përgjigj Valoni, Antonelës

15:09, 27/11/2021

Antonela Berisha ka nisur ngacmimet ndaj Valon Shehut, i cili hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP” vetëm pak ditë më parë.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” i bëri dje disa pyetje personale, të cilave Shehu iu përgjigj pa komplekse.

Çfarë lloj seksi të pëlqen?”, ishte pyetja më pikante që Antonela i bëri banorit.

Pasi iu përgjigj, Valoni tha se po i jep shumë detaje rreth jetës së tij private.

Pjesë nga biseda:

Antonela: Çfarë kërkon te një gocë për shembull? Çfarë lloj seksi të pëlqen?

Valoni: Nuk e kam me plan unë gocën. Prapa dhe para. Unë si shumë përgjigje po jap. Më shumë se të gjithë.

Antonela: Jepi.

Valoni: Po jap shumë përgjigje në këtë aspekt.

Antonela: Mua personalisht? Në aspekt seksi ti ke dhënë përgjigje. Kur?

Valoni: Shiko erdhi dhe Meridiani tani për të bërë… Rregullo mikrofonin Nela.

Antonela: Po tani më dëgjon, se po flisja për seksin.

Valoni: Ku je bërë ashtu?

Antonela: Kremi, m’i bëri pis pantallonat. Kremi që kam lyer këmbët.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco