Princ Harry e befasoi Meghan Markle duke i dhuruar unazën e ridizajnuar të fejesës

Princ Harry e befasoi Meghan Markle duke i dhuruar unazën e ridizajnuar të fejesës

14:28, 27/11/2021

Pikërisht katër vjet më parë sot, Princi Harry dhe Meghan Markle i njoftuan botës se do të martoheshin.

Çifti i lumtur konfirmoi lajmin e bukur para mediave në kopshtin e bukur Sunken Garden të Kensington Palace.

Sigurisht, të gjithë sytë shkuan në dorën e majtë të Meghan për të parë unazën e saj mahnitëse të fejesës, e cila ishte bërë me dy diamante nga koleksioni i nënës së tij Princeshë Diana dhe një nga Botsvana.

Në atë kohë Harry tha: “Unaza është padyshim ari i verdhë sepse është i preferuari i saj dhe vetë guri kryesor që e kam marrë nga Botsvana, dhe diamantet e vogla në të dyja anët janë nga koleksioni i bizhuterive të nënës sime, për t’u siguruar që ajo është me ne në këtë udhëtim të çmendur së bashku.”

Por nëse do të shikoni dorën e majtë të Meghan-it sot, unaza që Harry i dha Meghan-it tani duket shumë ndryshe.

Dhe kjo sepse ai e kishte ridizenjuar për t’u lidhur me përvjetorin e parë të martesës së çiftit.

Ishte e paqartë se kur ndodhi ndryshimi, por Meghan nuk mund ta mbante unazën e saj gjatë fazave të fundit të shtatzënisë.

Meghan dhe Harry janë një nga çiftet më të komentuara dhe nuk ngurrojnë asnjëherë të shfaqin dashurinë në publik.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco