Dekorimi i festave me çmim marramendës nga Kylie Jenner

Dekorimi i festave me çmim marramendës nga Kylie Jenner

14:04, 27/11/2021

Kylie Jenner bëri një postim të rrallë teksa ka qenë e heshtur në rrjetet sociale pas tragjedisë që la 10 të vdekur nga festivali Astroworld i Travis Scott në Hjuston në fillim të këtij muaji.

Bukuroshja 24-vjeçare ndau një video të shkurtër në Instagram Story të një dekorimi të Krishtlindjeve me vlerë mbi 1000 dollarë, pasi babai i fëmijës së saj, i cili mund të jetë në humnerë për miliarda dollarë dëmshpërblim, është goditur me padi të shumta.

Ajo ndau një klip për 284 milionë ndjekësit e saj të një piramide të historisë së Krishtlindjeve prej druri me 3 nivele, e cila ishte punuar me dorë nga kompania familjare Muller.

Pa dyshim që nuk është një copë e lehtë për t’u marrë në SHBA pasi do të kushtonte të paktën 1000 dollarë për të marrë një të tillë direkt nga Gjermania.

Kjo vjen vetëm disa ditë pasi Jenner u kthye në rrjetet sociale pasi  uroi Hailey Bieber për ditëlindje të hënën pasdite.

Postimi në Instagram shënoi herën e parë që ylli poston që nga deklarata e ndarë në emër të saj dhe Scott, pas tragjedisë së Astroworld që la 10 të vdekur më 5 nëntor.

Duke postuar një foto artistike për historinë e saj të Hailey, 25 vjeç, dhe vajzës së saj Stormi, tre vjeç, ajo uroi “Gëzuar ditëlindjen @haileybieber”. Je  një person kaq i bukur brenda dhe jashtë. Ne ju duam shumë”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco