Për Arbanën, kjo është vajza që vishet më bukur në BB VIP

Për Arbanën, kjo është vajza që vishet më bukur në BB VIP

11:44, 27/11/2021

Arbana Osmani e nis çdoherë spektaklin e "Big Brother VIP" duke komplimentuar vajzat banore për pamjen e tyre, por këtë herë ka veçuar një prej tyre.

Pasi u tha banoreve se shkëlqenin të gjitha, Arbana tha se për herë të parë do të veçonte njërën dhe ajo ishte Beatrix.

"Beatrixa dukesh një yll", i tha Arbana këngëtares, e cila ishte veshur me një fustan të kuq.

Më pas moderatorja sqaroi se për të mos i ngelur hatri vajzave të tjera, ajo çdo natë do veçojë njërën prej tyre si të veshurën më bukur.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco