Iliri mendoi se Fifi aktroi humbjen e ndjenjave, ata përballen live

Iliri mendoi se Fifi aktroi humbjen e ndjenjave, ata përballen live

09:10, 27/11/2021

Iliri në dhomën e rrëfimit kishte shprehur dyshime për gjendjen e Fifit.

Fifi pasi dëgjoi këtë pyeti Balinën dhe Arbërin nëse mendojnë se ajo aktroi dhe ata thanë jo e Balina gjithashtu shtoi se askush nuk mund të spekulojë me këtë.

Fifi tha se Iliri spekuloi dhe ai u sqarua për këtë

Megjithëse jam përpjekur të krijoj një miqësi të sinqertë kam marr disa herë shuplaka përsa i përket Fifit dhe po flas vetëm për Fifin në raport me mua. Kam parë disa distanca që nuk kam arritur kurrë ti kuptoj, megjithëse jam përpjekur të jap më të mirën nga vetja. Prandaj jam shprehur me dyshime për këtë gjë. Kam të drejtën ta mendoj këtë gjë dhe madje e kur ke marrë ke bërë valixhet gati të kam ndenjur afër dhe kam bërë çfarë kam bërë mundësi për ty. Unë atë që them e mbroj deri në fund të jetës sime. Sot diskutova me Valonin dhe ai më tha se të kishte parë në këtë gjendje dhe jashtë e në atë moment ndjeva një keqardhje për veten që e kam menduar atë gjë dhe të kërkoj sinqerisht falje.”,- tha ai. 

Fifi nuk e komentoi shumë Ilirin dhe më pas shprehu se nuk u dashurua në shtëpinë e Big Brother.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco