Ky është i riu nga Gjakova i pasionuar pas palestrës

Ky është i riu nga Gjakova i pasionuar pas palestrës

14:07, 24/10/2021

Ai është 23 vjeçar.

Por, Daut Syla nga Gjakova, ka vite që ka nisur palestrën, e që tashmë ka një super formë fizike, shkruan Syri Kosova.

Ai është aktiv në rrjetet sociale ku publikon fotografi dhe video nga fitnesi.

E, dashuria për këtë sport, sipas Dautit është aq e madhe, saqë shpeshherë e vë para thuajse gjithë obligimeve tjera.

Ja imazhet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco