E përjashtuan se u përlesh për të, Bajo i ka dy fjalë për Brunon

E përjashtuan se u përlesh për të, Bajo i ka dy fjalë për Brunon

12:13, 24/10/2021

Bajo u largua nga Përputhën për shkak të zënkës që kishte me Hysenin, pasi ky i fundit u përlesh me Brunon.

Bajo i kishte dal në krah Brunos, por, ishte Bajo ai që e larguan nga ‘Përputhën’, shkruan Syri Kosova.

I revoltuar në rrjetet sociale, Bajo ‘shpërtheu’ duke thënë se nuk e meritoi këtë dalje.

Madje, ai i pati edhe disa fjalë për Brunon.

“Bruno i dashur, respekti shpërblehet me respekt dhe ti e din mirë këtë gjë, do jem përkrahësi më i madh i joti ktu jasht <3” janë fjalët e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco