E donin patjetër, kush është këngëtarja shqiptare që refuzoi dy herë “Big Brother VIP”

E donin patjetër, kush është këngëtarja shqiptare që refuzoi dy herë “Big Brother VIP”

11:16, 24/10/2021

Ftesën për të qenë në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP” e ka marrë dhe Mihrije Braha. Madje siç raporton “Prive”, këngëtarja është ftuar 2 herë.

Burime kanë mësuar se produksioni i BBV kanë insistuar për ta marrë Mihrijen.

Megjithatë këngëtarja nuk ka pranuar shkak i angazhimeve të shumta.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco