'Djali i mahalles' nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllushe Salihu

'Djali i mahalles' nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllushe Salihu

20:26, 23/10/2021

Shyhrete Behluli së bashku me vajzën e saj Engjëllushe Salihu kanë publikuar një këngë me titullin 'Djali i mahalles', shkruan syri.net Kosova.
Këngës i kanë bërë edhe një videoklip në të cilën të dyjat janë veshur me veshje të Rugovës.

Nënë e bijë duken përfekt krahë njëra tjetrës.
Kujtojmë që Shyhrete Behluli vazhdimisht publikon këngë me tematika interesante.
Kënga me videoklip:

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco