Tea Trifoni ndahet edhe nga i dashuri tjetër?

Tea Trifoni ndahet edhe nga i dashuri tjetër?

19:42, 23/10/2021

Teas nuk po i ecë mirë fati në dashuri.

Ditën e sotme në “Goca dhe Gra”, Tea Trifoni gjatë bisedës se pse zihen ciftet ka ndarë një lajm nga jeta e saj personale.

Ajo ka rrëfyer se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonëse herë e quan zënkë here ndarje duket se marrëdhenia e Teas është në krizë dhe këtë e pohoj me gojen e saj.

Për më tepër ndiqni rrëfimin e plotë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco