Fifi i tregon Monikës çka ndodhi me Granitin, ajo ka një këshillë për të

Fifi i tregon Monikës çka ndodhi me Granitin, ajo ka një këshillë për të

17:24, 23/10/2021

Gjërat mes Fifit dhe Granitit nuk shkuan mirë siç dukej.

Fifi dhe Graniti ishin afruar shumë në Big Brother aq sa të linin përshtypjen se mund ti shohim shume shpejt cift.

Por seç ndodhi dhe Graniti ndërroi mendje duke bërë sot deklaratën ‘bombë’ se Fifin e sheh vetëm si motër.

Ndërkohë Fifi ka zhvilluar një bisedë me Monikën duke i treguar ‘fije për pe’ për Granitin dhe si erdhi puna kaq papritur se ajo u thye kaq shumë nga deklarata e tij.

Derisa Monika është ajo që e këshilloi këngëtaren që të mos i flasë më Granitit, meqë Fifi edhe ashtu ishte në dilemë ti flasë apo të mos i flasë./Lajmi.net/

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco