Melinda këmbë hapur paralajmëron diçka të re

Melinda këmbë hapur paralajmëron diçka të re

14:24, 21/10/2021

Reperja Melinda Ademi ka filluar që të bëhet aktive në rrjetet sociale kohëve të fundit.

E sonte, ajo ka zgjedhur që të tregon një set të ri fotosh e ku reperja paraqitet tepër seksi.

Derisa në një foto ajo tregon fundshpinën, në një tjetër hap këmbët dhe tregon gjoksin me poza provokative.

“Diçka e bukur po vjen”, ka shkruar reperja poshtë këtyre fotografive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco