Arta Elezaj poston foto e veshur në fustan të verdhë, ja si duket (FOTO)

Arta Elezaj poston foto e veshur në fustan të verdhë, ja si duket (FOTO)

09:45, 21/10/2021

Arta Elezaj po ndan pamje nga pushimet.

Arta Elezaj është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar për postimet provokuese.

Aktorja dhe modelja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë me paraqitje joshëse për të cilat merr reagime nga më të ndryshmet në Instagram.

 

 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco