Të premten rrini para televizorit, kjo këngëtare do të futet në ‘Big Brother VIP’

Të premten rrini para televizorit, kjo këngëtare do të futet në ‘Big Brother VIP’

07:54, 21/10/2021
Nderë emrat që u diskutuan për tu bërë pjesë e shtëpisë së ‘Big Brother’ ka qenë edhe këngëtarja, Beatrix Ramosaj.

Tashmë është zbuluar se këngëtarja nuk është futur deri me tani në shtëpinë e famshme pasi ishte e infektuar me Covid-19

Madje dita e saj e izolimit para se te futet ne shtëpi po afron dhe ajo ka postuar një fotografi të Albanit, vëllait të saj ku shprehet se i mungon e do t’i mungojë më shumë.

Tani më jemi gjithë sy e vesh nga Trixa!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco