Publikohet 'Mëkati jem' – bashkëpunimi i ri i Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj

Publikohet 'Mëkati jem' – bashkëpunimi i ri i Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj

19:23, 20/10/2021

Ashtu siç paralajmëruan, Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila Myrtezaj kanë publikuar sot (e mërkurë) projektin e ri muzikor.

Treshja e suksesshme e estradës sollën për herë të parë një bashkëpunim të titulluar “Mëkati jem”.

Projekti u kompletua edhe nga ana vizuale me një paraqitje skenike të mahnitshme e njëherësh provokuese të artistes së njohur.

 

Xhensila Myrtezaj (Foto: YouTube)

Miksimi dhe masterizimi i këngës ndërkohë u bë nga Bigdeal Records.

 

Xhensila dhe Majk (Foto: YouTube)

Videoja dhe klipi atraktiv i është besuar produksionit të njohur nga Shqipëria, Max Production.

Me t’u lansuar, reagimet kanë qenë tejet pozitive në komentet që kanë marrë në kanalin e Babastars në YouTube.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco