Beyonce vjen me një ndryshim të ri flokësh, ja si duket

Beyonce vjen me një ndryshim të ri flokësh, ja si duket

16:53, 20/10/2021

Siç duket, balluket janë trendi më i madh i flokëve këtë sezon.

Kohët e fundit, ne kemi parë Zendayan që provon trendin. Pastaj ka pasur pak nga Shay Mitchell, ditëlindja e Bella Hadid dhe Megan Fox me balluket më të shkurtra që kemi parë ndonjëherë. Dhe kjo ishte e gjitha vetëm në javën e fundit.

Tani, edhe Beyonce ka një prerje të re – dhe kjo është e mjaftueshme që shumë persona të eksperimentojnë me një palë gërshërë, vërtet.

 

Në një postim të ri në Instagram, flokët biondë të Beyonce duket se kanë një prerje më të gjatë e më të plotë.

 

Në fotografi, Beyonce pozon në një varkë ndërsa burri i bën foto, teksa duket absolutisht e zjarrtë në një fustan të kaltër Tiffany me këpucë që kombinohen. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco