Ribashkohen Wanda dhe Icardi

Ribashkohen Wanda dhe Icardi

16:55, 20/10/2021

Mauro Icardi shkroi një mesazh emocional në Instagram pak ditë më parë për gruan e tij, Wanda Nara, pasi dyshja u ribashkuan pas një ndarjeje të shkurtër.

Sulmuesit të Paris Saint-Germain iu dha leja për të munguar në ndeshjen vendimtare të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve kundër RB Leipzig dhe gjithashtu mungoi në dy seanca stërvitore pas një ndarje tipike publike nga Wanda, i cili është gjithashtu agjentja e tij, shkruan Daily Mail.

Por çifti i famshëm duket se i ka rregulluar gjërat të dielën dhe Icardi tregoi mirënjohjen ndaj gruas së tij për angazhimin në lidhjen e tyre pasi ajo e kishte akuzuar atë për tradhti ndaj tij një ditë më parë.

“Faleminderit dashuria ime që vazhdoni të besoni në këtë familje të bukur, faleminderit që je motori i jetës sonë. Të dua”, ka shkruar Icardi në postimin në Instagram.

Çifti janë prindër të dy vajzave, ndërsa Wanda ka edhe tri djem nga martesa e saj e parë me Maxi Lopez.

Icardi, 28 vjeç dhe Wanda, 34 vjeç, janë martuar që nga viti 2014.

Ata u takuan së pari përmes Maxi Lopez, i cili ishte mik i ngushtë me Icardin në Sampdoria për shkak të faktit se ata ishin dy argjentinasit që luanin për klubin italian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco