‘’Kafshë, pervers’’, eskalon debati në televizionin shqiptar gati në përleshje fizike

‘’Kafshë, pervers’’, eskalon debati në televizionin shqiptar gati në përleshje fizike

16:35, 19/10/2021

Si çdo javë edhe në puntatën e fundit ‘’E diell’’ kishte zgjedhur një temë relaksuese për të diskutuar me të ftuarit.

Por nuk doli dhe aq argëtuese pasi debati eskaloi gati deri në përleshje fizike.

‘’Nëna vjen e para’’, ishte tema ku u diskutua roli i prindërve në edukim gjithashtu edhe pyetja se a duhet të qëndrojnë fëmijët me prindërit pasi të martohen.

Në diskutim e sipër Erola Doci eslakoi në debat me Bledi Manen teksa iu drejtua me ofendime të panumërta, madje u ngrit nga karrigja për tu përleshur fizikisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco