Angelina Jolie në premierën 'Eternals' tërheq vëmendjen me aksesorin në mjekrën e saj

Angelina Jolie në premierën 'Eternals' tërheq vëmendjen me aksesorin në mjekrën e saj

16:16, 19/10/2021

Angelina Jolie u shfaq me një fustan elegant në premierën e "Eternals" në Los Angeles, por dekorimi në mjekrën e saj tërhoqi vëmendjen.

Aktorja 46 -vjeçare pozoi me pesë nga fëmijët e saj - Maddox (20), Zahara (16), Shiloh (15) dhe binjakët Vivienne dhe Knox (13) - të hënën në premierën e "Eternals" në Los Angeles.

Për rastin, Jolie veshi një fustan ngjyrë kafe pa rrip dhe e zbukuroi me një stoli të artë në mjekrën e saj që përputhej me pjesën tjetër të bizhuterive.

Supozohet se stoli ari është i lidhur me karakterin e saj të Thena luftëtar. Detaji i modës në fytyrën e Jolie provokoi reagime të mprehta nga kritikët dhe fansat e modës.

Djemtë e saj Maddox dhe Knox zgjodhën kostume me pamje të mprehtë, dhe vajzat Vivienne dhe Shiloh zgjodhën fustane. 

Ndërkohë, Zahara shkëlqeu me një fustan argjendi të gjatë deri në dysheme që dukej si ai që kishte veshur Jolie në Oscar 2014.

Në filmin "Eternals", Jolie luan Thena luftëtare, e cila ka forcë, shpejtësi dhe qëndrueshmëri të madhe. Përveç Jolie, në film luajnë Salma Hayek, Kit Harington, Richard Madden, Kumail Nanjiani dhe të tjerë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco