Vetura që Bushi ia dha Nikut paska qenë e Alvisës

Vetura që Bushi ia dha Nikut paska qenë e Alvisës

12:41, 18/10/2021

Alvisa dhe Bushi dikur ishin në lidhje dhe ndanin gjithçka, madje, edhe veturën.

Por, pas ndarjes, ata siç duket ia kthyen njëri-tjetrit edhe dhuratat, shkruan Syri Kosova.

Kjo gjë është vërejtur pasi, Bushi ia dha Nikut një veturë smart, ngjyrë të kuqe, pasi historisë që Niku e tregoi.

E, vetura në fjalë ka qenë e Alvisës.

Të paktën kështu po dëshmon kjo video më poshtë:

@andreaaaaaaa80

#andreaaaaaaa80 #qorribibes

♬ suono originale - andreaaaaaaa80 ✔

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco