Në pritje të ëmbël! Reperja e njohur do të bëhet nënë për herë të parë

Në pritje të ëmbël! Reperja e njohur do të bëhet nënë për herë të parë

11:07, 18/10/2021

Reperja e njohur, Eve është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin e saj, biznesmenin Maximillion Cooper.

“A e besoni këtë, ne duhet të iu tregojmë të gjithëve. Ju të gjithë e dini se sa gjatë ishim duke pritur për këtë bekim. Ne do të njoftohemi me këtë në shkurt të vitit 2022”.

 

Po ashtu, Cooper ka publikuar të njëjtën foto në “Instagram”, krahas së cilës ka shkruar:

Shumë të emocionuar për të ndarë këtë lajm.

Kujtojmë se ky do të jetë fëmija i parë biologjik i reperes, ndërsa artistja ka qenë po ashtu nënë e fëmijëve të Maximillion që nga viti 2014, i cili është baba i Lotus, 19-vjeçar, Jagger, 17-vjeçar, Cash, 15-vjeç dhe Mini, 13-vjeç.

Image

Surpriza e gëzueshme vjen vite pasi u përpoq të mbetej shtatzënë me Cooper, bashkëshortin e saj prej shtatë vitesh.

Në vitin 2019, si bashkë-prezantuese në The Talk, Eva foli për çështjet e saj të fertilitetit.

 

“U ndjeva sikur isha e thyer. U ndjeva, oh ndoshta nuk jam aq e mirë sa duhet. Ashtu si fjalë për fjalë, është një gjë shumë e trishtuar, lënduese. “

Më në fund talenti është në rrugën e shërimit pasi ajo pret ardhjen e fëmijës së saj të parë në shkurt 2022.

 

Lajmi për pritjen e ëmbël vjen pak ditë pas publikimit të këngës së saj të re të quajtur “Queens”, që e solli më 19 tetor.

“Who’s That Girl?”, “Let Me Blow Ya Mind”, “Satisfaction”, “Tambourine” – janë disa nga hitet e njohura të Eve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco