Ka ndjenja për Donaldin? Shoqja e ngushtë e Bora Zemanit flet një herë e mirë për...

Ka ndjenja për Donaldin? Shoqja e ngushtë e Bora Zemanit flet një herë e mirë për...

10:56, 17/10/2021

Banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip” kalojnë shumë kohë duke diskutuar me njëri-tjetri.

Mbrëmjen e sotme tema e debatit lidhej me faktin nëse dikush prej banorëve do pranonte apo jo të krijonte një lidhke dashurore me ish- të dashurin/ën e mikut/es së ngushtë.

 

Mes banorëve mendimet ishin të ndryshme por kurioziteti më i madh ishte tek qëndrimi i Semit, pasi Donaldi me të cilën ajo është tepër e afërt në atë shtëpi, është ish-partneri i Bora Zemanit, njëkohësisht mikesha e ngushtë e Semit.

Përgjigja e Semit ishte e shkurtër dhe tepër e sigurtë.

 

“Jo, kategorikisht jo. Sidomos nëse është shoqe e ngushtë absolotisht që s’do e bëja kurrë”, tha Semi.

Këngëtarja nuk hoqi dorë nga parimi i saj, edhe pse banorët e “provokuan” disa herë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco