Beyonce “djeg” rrjetin me këtë veshje

Beyonce “djeg” rrjetin me këtë veshje

08:08, 17/10/2021

Këngëtarja po shihet aktive me imazhe të reja.

Beyonce vazhdimisht po merr vëmendje me pozat atraktive duke theksuar tiparet e bukura trupore, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë, këngëtarja postoi foto e veshur me një fustan me ngjyrë të gjelbër e cila vuri në pah gjoksin dhe këmbët e gjata.

Ndërkohë, ajo ka publikuar tjera imazhe në Instagram me veshje me ngjyrë të zezë teksa ka marrë poza para pasqyrës.

Beyonce, shihet e rregulluar me makijazh, flokët e bukura bionde të kapura dhe ka pozuar me veshjen tejet të ngushtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco