Publikohet kënga e motrave Behluli, ja detaji me të cilin Gresa e konfirmoi shtatzëninë (Video)

Publikohet kënga e motrave Behluli, ja detaji me të cilin Gresa e konfirmoi shtatzëninë (Video)

19:16, 21/09/2021

Kjo këngë ishte paralajmëruar javë më parë, por duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe dy motar e publikun projektin e fundit.

Kënga “Numero Uno” është shoqëruar me videoklip, në të cilin motrat dukeshin më bukur se tjetra.

Një detaj i vogël po me domethënie të madhe mori të gjithë vëmendjen.

Në një pjesë të klipit shihet teksa Gresa mbanë me duar barkun, veprim ky me të cilin edhe e konfirmoi shtatzëninë, lajm ky i cili ka qarkulluar por nuk u konfirmua më herët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco