Atletja gjermane rrit temperaturat me pozat s*ksi nga pushimet

Atletja gjermane rrit temperaturat me pozat s*ksi nga pushimet

17:49, 21/09/2021

Alica Ѕchmidt, atletja gjermane dhe trajnerja e fitnesit të ekipit të futbollit Borussia Dortmund është në Greqi duke shijuar pak kohë pushimi. 

Biondja e bukur, e quajtur sportistja më seksi në botë, është në Kretë.

Vrapuesja e 400 metrave, e cila përfaqësoi vendin e saj në Lojërat Olimpike të Tokios si anëtare e ekipit 4 × 400, ngarkon rregullisht fotografi në llogarinë e saj personale në Instagram, duke treguar trupin e saj të përshtatshëm me një sfond të bukur të detit dhe qiellit .

Duke komentuar shfaqjen e saj të dobët në Lojërat e Tokios, ajo tha në Instagram:

Nuk do të gënjej, nuk jam e kënaqur me garat e mia këtë vit. Unë kam punuar më shumë se kurrë më parë ditë pas dite i tejkalova kufijtë e mi në çdo stërvitje dhe bëra kaq shumë sakrifica. Nuk ishte një vit i lehtë me Infeksionin tim Covid dhe ligamentet e këputura, por megjithatë, unë e di se për çfarë jam e aftë dhe jam e uritur për më shumë.
Tani, do të bëj një pushim dhe mezi pres të kthehem duke u ndier e freskët dhe gati për të stërvitur përsëri fort 🙏🏼

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco