'Ne, përgjithmonë', Besian Mustafa e kurorëzon dashurinë e tij në martesë, mos i humbisni pamjet

'Ne, përgjithmonë', Besian Mustafa e kurorëzon dashurinë e tij në martesë, mos i humbisni pamjet

21:29, 20/09/2021

Ish-ministri i Bujqësisë, Besian Mustafa dhe deputeti i LDK-së, i jep fund beqarisë, duke e kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë, shkruan Syri.net Kosova.

Mustafa ka postuar disa foto interesante me të bashkëshortën e tij Erolida Januzaj.

"Ne, përgjithmonë", ka shkrua në mbishkrimin e fotografive, Mustafa në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco